Společnost ALBA plus s.r.o. byla založena v roce 1997 jako firma zabývající se výrobou pochutiny zvané hořčice. Zakladatelé společnosti mají s výrobou této pochutiny více jak třicetiletou zkušenost. V současnosti patříme mezi její největší domácí producenty.

Ke správnému zobrazení virtuální prohlídky je vyžadován Flash Player 9.0.28 nebo novější. Stáhněte si, prosím, nejnovější verzi Flash Playeru a instalujte jej na váš počítač.

Od počátku vyrábíme hořčice bez chemické konzervace, a tuto technologii jsme zvládli jako první ČR. Naše hořčice je i bez syntetických barviv, které jsme nahradili přírodními a tudíž je to naturální produkt. Umožňuje nám to především vyspělá výrobní technologie, vysoká úroveň hygieny a vlastní receptury, které prošly mnohaletým vývojem.

Jsme držiteli mezinárodní certifikace standardů jakosti IFS.

Hořčice Alba Plus

Vyrábíme mnoho druhů hořčic od plnotučné a kremžské, až po speciální. Ve výrobním sortimentu udržujeme stále kolem šedesáti výrobků dle balení. Od roku 1998 jsme dodávali hořčici do výroků značky HELLMANNS, hořčici jsme vyráběli i pod touto značkou. Před uzavřením výrobního závodu Unileveru v ČR jsme byli jejich největším dodavatelem v Evropě.

Alba Plus, hořčice

Hořčici dodáváme této společnosti i do jejich některých evropských závodů. V tuzemsku jsou našimi největšími odběrateli především obchodní řetězce. Obchodně máme celostátní působnost se zastoupením na Slovensku. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich odběratelů a spotřebitelů.

Hořčice od Alba Plus