Produkty

Vyrábíme plnotučné, kremžské i speciální hořčice.

Plnotučná hořčice

Plnotučná hořčice

Plnotučná hořčice je charakteristická svou hladkou konzistencí jemně mletého hořčičného semínka a žlutohnědou barvou. Svou příjemně palčivou chutí si vydobyla první příčku v oblíbenosti mezi všemi druhy hořčic. Ta naše, z Alba Plus, neobsahuje žádné chemické konzervanty ani barviva - je to čistě přírodní produkt.

Více
Kremžská hořčice

Kremžská hořčice

Kremžská hořčice potěší vaše chuťové pohárky říznou, nasládlou chutí s vyrovnanou příchutí koření a křenu. Křen ale v jejím složení nenajdete, pouze nahrubo drcená zrnka bílé a černé hořčice. Právě ta jí dodávají její typickou strukturu a světlehnědou barvu. A kdyby se vás někdo ptal, tak ano, opravdu ji poprvé připravili v rakouském městě Kremže.

Více
Speciální hořčice

Speciální hořčice

Orientální hořčice má díky přírodnímu barvivu kurkumě žlutou barvu s jemným odstínem do hněda. Hladkou konzistencí jemně mletých hořčičných semínek se podobá plnotučné hořčici, odlišuje se ale výraznou chutí po použitém koření. Stejně jako v našich ostatních hořčicích nenajdete ani v té orientální žádné umělé konzervační látky ani barviva.

Více